Dla dewelopera

Nowe osiedla coraz częściej powstają w zgodzie z naturą. Charakteryzują się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii, dzięki czemu rachunki przyszłych klientów są znacząco niższe. Deweloperzy, którzy wykorzystują odnawialne źródła energii mają silniejszą pozycję pozycję na rynku, co wpływa na ułatwienie sprzedaży budynków mieszkalnych. Nie pozostawaj w tyle i wybierz pionierskie rozwiązania w sektorze odnawialnej energetyki z Imperio Energy.
Dowiedz się więcej
1
Nawiązanie kontaktu
Skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta. Podczas pierwszego kontaktu zweryfikujemy Twoje oczekiwania i umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie na miejscu realizacji.
2
Projekt wykonawczy
Przeprowadzimy z Tobą szczegółowy audyt, a następnie indywidualnie dobierzemy systemy oraz rozwiązania techniczne, odpowiadające potrzebom Twojej inwestycji deweloperskiej. Nasz zespół doradców pozostaje do Twojej dyspozycji w kwestii planowania oraz montażu wybranych instalacji energetycznych.
Podpisanie umowy
Przed podpisaniem umowy, zweryfikujemy i rozwiejemy Twoje ewentualne obawy i wątpliwości. Po finalnej akceptacji propozycji przedstawionej przez naszego doradcę, przystąpimy do podpisania umowy. Oferujemy także dogodne sposoby finansowania, w postaci leasingów oraz kredytów.
4
Realizacja
Nasi instalatorzy zajmą się przeprowadzeniem instalacji wybranych systemów, w ustalonym z Tobą terminie. Gwarantujemy niezawodne wykonanie montażu, w oparciu o najwyższe standardy rynkowe, przez doświadczone i wykwalifikowane ekipy.
5
Serwis i opieka gwarancyjna
Po zakończeniu procesu realizacji, przetestujemy funkcjonalność i poprawność działania i zamontowanych systemów energetycznych. W przypadku wystąpienia w przyszłości jakichkolwiek awarii lub usterek - służymy Ci pomocą. Jako autoryzowany partner, przeprowadzamy przeglądy oraz realizujemy serwis gwarancyjny.
Dlaczego my?
Dlaczego warto wybrać produkty od Imperio Energy?
Zapytaj o ofertę

Doświadczenie

Mamy ponad 20-letni staż w montażu systemów grzewczych. Bazujemy na bezcennej praktyce!

Technologia

Łączymy najnowsze trendy z ergonomią użytkowania. Współpracujemy z najlepszymi pionierami w sektorze energetyki, zapewniając Ci kompleksową ofertę z szerokim przekrojem usług dopasowanych do Ciebie.

Kompleksowość

Zadbamy o każdy aspekt w Twoim domu. Zapewniamy szeroki wachlarz możliwości i spersonalizowaną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Oszczędność

Innowacyjne rozwiązania technologiczne dopasowane do Twoich oczekiwań sprawią, że staniesz się niezależny od rosnących cen i zyskasz finansową stabilizację.

Gwarancja

Wszystkie produkty oraz wykonywane przez nas usługi posiadają gwarancje producenta.
Jesteśmy oficjalnym partnerem PW Antom - Viessmann Partner, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczeństwo, niezawodność oraz najwyższy standard montażu.
Zacznij produkować EKO energię!
Zapytaj o ofertę
menu-circle