Dla domu

Zapewnimy sprawdzone rozwiązania energetyczne i grzewcze dla Twojego domu, uszyte na miarę Twoich potrzeb. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przygotowując spersonalizowaną ofertę odpowiadającą jego potrzebom i oczekiwaniom. Zobacz jak wygląda współpraca z Imperio Energy.
Dowiedz się więcej
1
Nawiązanie kontaktu
Skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta. Podczas pierwszego kontaktu zweryfikujemy wstępnie Twoje potrzeby i umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie na miejscu, w którym chcesz dokonać montażu wybranych systemów.
2
Weryfikacja potrzeb
Na miejscu, nasz doradca przeprowadzi z Tobą konsultację, w czasie której dobierze najbardziej optymalne rozwiązania i systemy energetyczne, odpowiadające Twoim potrzebom. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz przygotujemy spersonalizowaną ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.
3
Podpisanie umowy
Przed podpisaniem umowy, zweryfikujemy i rozwiejemy Twoje ewentualne obawy i wątpliwości. Po finalnej akceptacji propozycji przedstawionej przez naszego doradcę, przystąpimy do podpisania umowy. Oferujemy także dogodne sposoby finansowania, w postaci kredytów oraz pożyczek. Zapewnimy Ci także pełne wsparcie w procesie pozyskania ewentualnych dotacji lub dofinansowań.
4
Realizacja
Po podpisaniu umowy, nasi instalatorzy zajmą się przeprowadzeniem instalacji wybranych systemów, w ustalonym z Tobą terminie. Gwarantujemy niezawodne wykonanie montażu, w oparciu o najwyższe standardy rynkowe, przez doświadczone i wykwalifikowane ekipy.
5
Serwis i opieka gwarancyjna
Po zakończeniu procesu realizacji, przetestujemy funkcjonalność i poprawność działania i zamontowanych systemów energetycznych. W przypadku wystąpienia w przyszłości jakichkolwiek awarii lub usterek - służymy Ci pomocą. Jako autoryzowany partner, przeprowadzamy przeglądy oraz realizujemy serwis gwarancyjny.
Dlaczego my?
Dlaczego warto wybrać produkty od Imperio Energy?
Zapytaj o ofertę

Doświadczenie

Mamy ponad 20-letni staż w montażu systemów grzewczych. Bazujemy na bezcennej praktyce!

Technologia

Łączymy najnowsze trendy z ergonomią użytkowania. Współpracujemy z najlepszymi pionierami w sektorze energetyki, zapewniając Ci kompleksową ofertę z szerokim przekrojem usług dopasowanych do Ciebie.

Kompleksowość

Zadbamy o każdy aspekt w Twoim domu. Zapewniamy szeroki wachlarz możliwości i spersonalizowaną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Oszczędność

Innowacyjne rozwiązania technologiczne dopasowane do Twoich oczekiwań sprawią, że staniesz się niezależny od rosnących cen i zyskasz finansową stabilizację.

Gwarancja

Wszystkie produkty oraz wykonywane przez nas usługi posiadają gwarancje producenta.
Jesteśmy oficjalnym partnerem PW Antom - Viessmann Partner, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczeństwo, niezawodność oraz najwyższy standard montażu.
Zacznij produkować EKO energię!
Zapytaj o ofertę
menu-circle