Pompy ciepła

Czy chcesz mieć niezawodne, ekonomiczne i jednocześnie przyjazne środowisku źródło energii cieplnej w swoim domu? Wybierz pompę ciepła, która jest bardzo funkcjonalna. Pozwoli Ci dowolnie regulować temperaturę pomieszczenia, dopasowując ją do swoich potrzeb. Dodatkowo może schłodzić lub ogrzać pomieszczenie, a także zapewnia stały dostęp do ciepłej wody. Przekłada się to na znaczną redukcję kosztów ogrzewania, a także pozwoli Ci uniezależnić się od importu paliw kopalnych.
Dowiedz się więcej

Korzyści

01
Korzystając z pompy ciepła znacząco obniżysz swoje wydatki na energię.
02
Stosowanie pomp ciepła, które korzystają z odnawialnych źródeł energii (OZE), jest wspierane przez Unię Europejską oraz dofinansowywane z funduszy unijnych.
03
Pompa ciepła zapewni Ci dużo niższe koszty eksploatacji, niż kocioł gazowy.

Montaż pompy ciepła

Montaż pompy ciepła odbywa się przy pomocy zespołu doświadczonych profesjonalistów. Dobór pompy zawsze dokonywany jest indywidualnie, w zależności od różnych czynników jak min. Twoje zapotrzebowanie energetyczne, lokalizacja czy wielkość budynku. Pozwól nam zaopiekować się Twoim domem – nie musisz martwić się, czy dokonasz właściwego wyboru. Nasz zespół specjalistów zrobi to za Ciebie, dobierając najbardziej optymalną opcję dopasowaną na miarę Twoich wymagań.
Zapytaj o ofertę

Ogrzewanie w Twoim domu

Chciałbyś zapewnić sobie komfortowe ogrzewanie domu z pomocą nowoczesnego, eko-rozwiązania? Wybierz ogrzewanie wspomagane pompą ciepła. Ta innowacyjna i ekologiczna inwestycja pozwoli Ci znacznie zmniejszyć koszty ogrzewania.
Zapytaj o ofertę

Pompa ciepła w połączeniu z fotowoltaiką

Do prawidłowego funkcjonowania pompy ciepła niezbędny jest nie tylko dostęp do odnawialnego źródła energii, ale również dostęp do energii elektrycznej. Same koszty ogrzewania są dość niskie, ale jeśli zależy Ci na ich znaczącym zredukowaniu, postaw na połączenie pompy z panelami fotowoltaicznymi. Takie połączenie umożliwi Ci to istotne obniżenie kosztów.
Zapytaj o ofertę
Zacznij produkować EKO energię!
Zapytaj o ofertę
menu-circle