Rekuperacja i wentylacja

Rekuperacja jest wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła, która umożliwia stałą i kontrolowaną wymianę powietrza. Przy filtrowaniu powietrza utrata ciepła jest zredukowana do minimum, dzięki czemu poniesiesz dużo mniejsze koszty ogrzewania. Ten energooszczędny system nie tylko znacząco obniży zapotrzebowanie na energię cieplną, ale również pozwoli Ci cieszyć się świeżym, czystym powietrzem o optymalnym poziomie wilgotności.
Dowiedz się więcej

Korzyści

01
W przeciwieństwie do klimatyzacji, pozwoli Ci zawsze cieszyć się świeżym, czystym powietrzem nawet wtedy, kiedy masz otwarte okna.
02
Filtrowane powietrze jest wolne od kurzu i zanieczyszczeń, co przekłada się na znaczne podniesienie komfortu życia osób borykających się z różnego rodzaju alergiami.
03
Raz wytworzone ciepło wykorzystuje się ponownie, co zapewni Ci realne oszczędności na ogrzewaniu.

Montaż rekuperatorów

Rekuperator powinien być instalowany w suchym, zadaszonym pomieszczeniu, które jest odporne na wilgoć oraz takim, w którym panuje dodatnia temperatura. Nie musisz obawiać się problemów przy montażu – nasi profesjonaliści zadbają o odpowiednią instalację rekuperatora z systemem wentylacji, zapewniając najwyższy standard montażu i stopień odzysku ciepła.
Zapytaj o ofertę

Wentylacja

Wentylacja z odzyskiem ciepła to kompleksowe, nowoczesne rozwiązanie, które zapewni Ci wiele korzyści. Będziesz mógł cieszyć się świeżym, filtrowanym powietrzem, które jest wolne od wszelkich zanieczyszczeń. Połączenie z rekuperatorem pozwoli na odzyskanie znacznej ilości ciepła, co przełoży się na niższe rachunki za ogrzewanie w skali roku.
Zapytaj o ofertę
Zacznij produkować EKO energię!
Zapytaj o ofertę
menu-circle